“Аграрний фонд” розпочинає осінню кампанію продажу добрив українського виробництва

“Аграрний фонд” розпочинає осінню кампанію продажу добрив українського виробництва

7314
Ukrinform
Публічна акціонерна компанія “Аграрний фонд” з метою забезпечення агровиробників якісними мінеральними добривами та запобігання їх дефіциту розпочинає осінню кампанію з реалізації добрив вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ.  

“В рамках програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» розробив та впровадив спеціальну програму реалізації мінеральних добрив. Відповідно до неї міндобрива вітчизняного виробництва агровиробник може тепер не лише придбати, а й обміняти за вигідними цінами на сільгосппродукцію: продовольчу пшеницю, насіння соняшнику, сою, кукурудзу”, - йдеться у повідомленні.

В асортименті - аміачна селітра (марки Б), карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід (марки Б), вапняково-аміачна селітра (ВАС), сульфат амонію (NPK 12:24), діамофоска (NPK 10:26:26).

Читайте також: Агрофонд повідомив про збільшення чистого прибутку на 56%

В «Аграрному фонді» наголошують, що мають широку мережу базисів відвантаження добрив, що зробить їх доставку швидкою та зручною.

Як повідомляв Укрінформ, у 2018 році на складах українських виробників накопичено 180 тис. тонн добрив із потрібних для осінньої посівної кампанії  200 тис. тонн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-