В Україні жовтневий ринок легкових автомобілів упав на 6% - експерти

В Україні жовтневий ринок легкових автомобілів упав на 6% - експерти

531
Ukrinform
У жовтні українці купили 7214 легкових автомобілів, що на 6% менше, ніж у відповідний період минулого року (7652 шт.), натомість порівняно з вереснем показники зросли на 6% (6,8 тис. шт.). 

Про це повідомляє асоціація «Укравтопром».

"Жовтневий попит на нові легкові автомобілі порівняно з минулим роком знизився на 6 відсотків. У результаті, минулого місяця в Україні свої перші номери отримали всього 7214 нових машин", - йдеться у повідомленні.

Незважаючи на 6-відсоткове відставання від свого результату річної давності, перше місце на ринку посіла японська марка Toyota. У жовтні 897 нових Тойот поповнили легковий автопарк країни.

Другою за кількістю реєстрацій нових машин стала Renault – 804 од. Відносно жовтня 2017 року реалізація легкових Рено в Україні зросла на 21%.

На третьому місці Nissan, в активі цієї японської марки 606 реалізованих авто, що в 1,8 раза більше, ніж роком раніше.

Четверту сходинку в рейтингу посіла Skoda – 539 нових авто (+1,5%).

Замикає п’ятірку лідерів KIA, жовтневий результат якої зріс на 41 відсоток. Перевагу автомобілям цієї марки минулого місяця віддали 522 автомобілісти.

Читайте також: Україна в п’ять разів знизила експорт вантажівок - Держстат

Також у ТОП-10 ринку нових легкових автомобілів у жовтні увійшли: Volkswagen – 454 шт. (-43%); Hyundai – 419 шт. (+3%); Ford – 310 шт. (-1%); Mazda – 262 шт. (+7%); Mercedes-Benz – 246 шт. (+6%).

Бестселером місяця став автомобіль KIA Sportage. У жовтні цю модель KIA придбали 411 українців.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні автопарк України поповнився новими легковими автомобілями в кількості 6,8 тис. шт. В результаті, позитивна динаміка на ринку відносно показників продажів минулого року, що сформувалася влітку, знову змінилася на падіння. Попит на легкові авто порівняно з вереснем 2017 року зменшився майже на 14%. Також, відносно результату попереднього місяця, реєстрації нових машин відстали на 8 відсотків. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-