Петренко пояснив, що дасть бізнесу другий закон про “Маски-стоп”

Петренко пояснив, що дасть бізнесу другий закон про “Маски-стоп”

671
Ukrinform
Підписання Президентом Петром Порошенком закону "Маски-шоу стоп-2" є важливим кроком, щоб захистити бізнес від неправомірного тиску з боку правоохоронців та покращити інвестиційну привабливість України.

Про це зазначив міністр юстиції Павло Петренко на сторінці у Facebook.

"Президент підписав закон, розроблений урядом Гройсмана, "Маски-шоу стоп-2". Це дуже важливий крок, щоб захистити бізнес від неправомірного тиску з боку правоохоронців та покращити інвестиційну привабливість України. Дякую Петру Порошенку та всім народним депутатам, які у вересні проголосували за нашу ініціативу конституційною більшістю. Україна має бути територією справедливості та закону!" - написав Петренко.

Як повідомляв Укрінформ, 31 жовтня Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування".

Як повідомлялося, 27 вересня Голова ВР Андрій Парубій підписав закон №8490 що входить до другого пакету законопроектів щодо посилення захисту бізнесу у межах так званої ініціативи "Маски-шоу стоп" та передав його на підпис Президенту Петру Порошенку.

Читайте також: Україна з 2009 року друга в світі за темпами покращення бізнес-клімату - Кубів

18 вересня Рада ухвалила закон, який має на меті не допустити безпідставного продовження досудового розслідування та посилити відповідальність правоохоронців за порушення прав підприємців під час здійснення слідчих дій.

За прийняття законопроекту №8490 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування", розробленого Міністерством юстиції, проголосував 321 депутат.

16 листопада 2017 року Верховна Рада України прийняла перший закон щодо протидії тиску на бізнес. За законопроект № 7275 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування" проголосували 312 депутатів. Ухвалений документ реформує інститут обшуку і вилучення речей у власників підприємств під час досудового розслідування кримінальних проваджень і підвищує рівень їх захисту. Документ передбачає, зокрема, обов'язкову відеофіксацію обшуку у підприємців під час досудового розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-