У світі встановили рекорд з проведення реформ щодо поліпшення бізнес-клімату — СБ

У світі встановили рекорд з проведення реформ щодо поліпшення бізнес-клімату — СБ

Звіт
Укрінформ
У 2018 році проведено 314 реформ у 128 країнах задля поліпшення бізнес-клімату, що перевищило історичний максимум, встановлений два роки тому, коли було зареєстровано 290 реформ.

Про це йдеться у новому звіті Світового банку "Ведення бізнесу-2019: підготовка до перетворень", що є в розпорядженні Укрінформу.

"Цьогоріч встановлено рекорд: у світі проведено 314 реформ у 128 країнах в галузі поліпшення бізнес-клімату. Ще ніколи за один рік уряди не впроваджували стільки змін для усунення адміністративних бар'єрів на шляху розвитку приватного сектору. Ця кількість перевищила історичний максимум, встановлений два роки тому, коли було зареєстровано 290 реформ", - йдеться в повідомленні.

У Світовому банку зазначають, що усі ці зміни сприяють створенню робочих місць та притоку іноземних інвестицій.

"Приватний сектор відіграє ключову роль у забезпеченні сталого економічного зростання та викорінення бідності в світі. Справедливі, ефективні і прозорі правила, які підтримує дослідження "Ведення бізнесу", - це фундаментальна основа динамічного розвитку економіки і підприємництва. Урядам необхідно активізувати зусилля зі створення умов для успішного розвитку приватних підприємств і процвітання населення", - зазначив президент Групи Світового банку Джим Кім.

Читайте також: Україна піднялася ще на п’ять позицій у рейтингу Doing Business - Порошенко

Україна в цьогорічному рейтингу легкості ведення бізнесу піднялася на 5 позицій, змінивши 76 місце на 71. В цілому в регіоні Європи та Центральної Азії, куди належить і Україна, найвищі рейтинги у Грузії, яка перемістилася на 6-те місце (у порівнянні з 9 місцем торік), та Македонія, яка зайняла 10-те місце, піднявшись на одну позицію.

Крім того, в цьому регіоні найпомітніші успіхи цьогоріч продемонстрували Азербайджан і Туреччина. В регіоні підвищилися темпи здійснення реформ - торік було реалізовано 54 реформи у порівнянні зі 43 реформами роком раніше.

Десятку лідерів рейтингу легкості умов ведення бізнесу очолюють: Нова Зеландія, Сінгапур, Данія, САР Гонконг, Китай, Республіка Корея, Грузія, Норвегія, США, Великобританія та Македонія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-