ЄС надав Вірменії 50 мільйонів євро кредиту для підтримки малого бізнесу

ЄС надав Вірменії 50 мільйонів євро кредиту для підтримки малого бізнесу

738
Ukrinform
Європейський інвестиційний банк надав Центральному банку Вірменії кредитні кошти на суму 50 мільйонів євро, які призначені для підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу.

Повідомлення про це міститься на офіційній веб-сторінці Єврокомісії.

Як очікується, наданими кредитними коштами зможуть скористатися понад 25 підприємств, що створить додатково більше 2000 робочих місць в таких сферах як виробництво сільськогосподарської продовольчої продукції та туризм. 

Наданий кредит є третім траншем із загальної цільової кредитної програми Європейського інвестиційного банку для ЦБ Вірменії, яка на сьогодні сягнула суми у 150 мільйонів євро. 

Згаданий кредит наданий Вірменії в контексті ініціативи ЄС-для-бізнесу (EU4Business), яка спрямована на підтримку малих та середніх підприємств у країнах Східного партнерства.

«Наданий кредит дозволить Вірменії продовжити розвиток приватного підприємництва, на яке припадає 40 відсотків робочих місць в країні і така ж доля у генерації ВНП країни. Такий розвиток є важливим для зміцнення середнього класу, що сприятиме політичній стабільності та диверсифікації економіки Вірменії», - зазначив з цього приводу віце-президент ЄІБ Вазил Худак.

Читайте також: Доповідь Єврокомісії: Україна - важливий учасник глобальної політики ЄС

EU4Business – це ініціатива Європейського Союзу в рамках програми Східного партнерства, яка охоплює шість країн-партнерів, включаючи Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову і Україну. Головне призначення ініціативи – надання фінансової допомоги для розвитку і економічного зростання згаданих країн.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-