У Мінфіні повідомили подробиці про два нових випуски єврооблігацій

У Мінфіні повідомили подробиці про два нових випуски єврооблігацій

522
Ukrinform
У Міністерстві фінансів оголосили фінальні параметри двох нових випусків українських єврооблігацій. 

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Україна оголосила про прайсинг (фінальні  параметри - ред.) двох нових випусків єврооблігацій: на суму 750 000 000 доларів США з кінцевим строком погашення 1 лютого 2024 року та на 1 250 000 000 доларів США зі строком погашення 1 листопада 2028 року. На 5-річні облігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 8,994% річних, на 10-річні - 9,750%», - йдеться в повідомленні.

У Мінфіні зазначають, що, як очікується, новому випуску буде присвоєний рейтинг не нижче B- рейтинговим агентством Standard & Poor's та B- рейтинговим агентством Fitch. В процесі збору заявок на придбання цінних паперів близько 390 інвесторів висловили зацікавленість у придбанні нових українських цінних паперів на суму 4,9 млрд. дол США. Розрахунки за новим випуском мають відбутися 1 листопада 2018 року. Залучені кошти підуть на фінансування дефіциту бюджету, а також на виплату короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у лютому 2019 року на 725 млн доларів США.

Читайте також: У Мінфіні повідомили, хто стане співінвестором Укргазбанку уже до кінця року

«Ми вдячні іноземним партнерам, які сьогодні, незважаючи на складну ситуацію на міжнародних ринках капіталу, в черговий раз продемонстрували свою віру в Україну і підтримку тих реформ, які здійснюють Уряд, Президент та Верховна Рада. Ми впевнені, що після прийняття реалістичного бюджету на 2019 рік та старту нової програми з МВФ Україна матиме сильні позиції, які дозволять нам вчасно виконувати всі зобов’язання перед інвесторами і кредиторами», - цитує прес-служба в.о. міністра фінансів України Оксану Маркарову. 

Зазначається, що організаторами транзакції виступили BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs та J.P. Morgan.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-