Нафтогаз досі не надав пропозицій щодо співпраці -

Нафтогаз досі не надав пропозицій щодо співпраці - "Магістральні газопроводи"

Укрінформ
ПАТ "Магістральні газопроводи України" заявляють, що НАК "Нафтогаз України" підписав з компанією лише один документ, який має загальний характер.

Про це прес-служба МГУ повідомила у Facebook.

"МГУ хотіло б зробити заяву та підкреслити, що на сьогодні єдиним документом, підписаним між МГУ та Нафтогазом, є меморандум про взаєморозуміння щодо відокремлення оператора газотранспортної системи між наглядовими радами МГУ та Нафтогазу. Цей документ має загальний характер та був підписаний з метою зробити перший крок до співпраці обох компаній у роботі з андбандлінгу", - йдеться у повідомленні.

Компанія заявляє, що на сьогоднішній день члени наглядової ради МГУ не отримали жодних пропозицій від Нафтогазу щодо конкретних умов співпраці, які б відповідали законодавству України та могли б бути серйозно розглянуті наглядовою радою МГУ.

Читайте також: Ціни газу для українців не відповідали дійсності — Волкер

"Члени наглядової ради МГУ не підписали жодну угоду чи будь-який інший документ з Нафтогазом, який будь-яким чином міг би регулювати статус членів наглядової ради МГУ як радників для Комітету з питань етики та відокремлення діяльності з транспортування природного газу наглядової ради Нафтогазу та/або який би передбачав обов’язок Нафтогазу виплатити винагороду членам наглядової ради МГУ в обмін на надання будь-яких послуг Комітету з питань етики та відокремлення діяльності з транспортування природного газу", - додали у компанії. 

Як повідомлялося, Нафтогаз та МГУ підписали меморандум про анбандлінг у липні поточного року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-