Співпраця України та Білорусі дозволить країнам вийти на нові ринки - Зубко

Співпраця України та Білорусі дозволить країнам вийти на нові ринки - Зубко

Укрінформ
Україна та Білорусь у рамках Першого форуму регіонів двох країн окреслили стратегічні тренди подальшого співробітництва не тільки між країнами, а й регіонами, які дозволять вийти на нові європейські ринки.

На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час заключної частини на Першому форумі регіонів України та Республіки Білорусь, який проходить у Гомелі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Нам потрібно підсилювати регіональну співпрацю і підсилювати наші економічні можливості. Сьогодні ми маємо можливості спілкуватися у напрямку енергетики, машинобудування, агропромислового комплексу, металургії і найголовніше - питаннях кооперації. Нам дуже важливо те завдання, яке стоїть - товарообіг на рівні 5,2 млрд на цей рік, та 8 млрд грн - на наступні роки, подивитися на інші ринки європейські, які дають нам абсолютно інші можливості. І ось тут наш український та білоруський бізнес, спілкуючись між собою, готує нову продукцію не тільки для регіонального розвитку, а й для майбутнього», - сказав Зубко.

Читайте також: Україна і Білорусь підписали шість документів про регіональне співробітництво

За його словами, участь у цьому заході взяли 17 регіонів України, близько 100 українських компаній.

Зубко наголосив, завдяки децентралізації кожен наш регіон стає потужним інвестиційним хабом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-