Уряд суттєво знизив ставку за кредитами в рамках програм обороноздатності

Уряд суттєво знизив ставку за кредитами в рамках програм обороноздатності

439
Ukrinform
Розмір відсоткової ставки за кредитами (позиками) у національній валюті, що залучаються під державні гарантії для виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, знижено з 19 до 4 відсотків.

Відповідна постанова від 17 жовтня 2018 р. N 850 "Про внесення зміни до пункту 2 Умов залучення суб'єктами господарювання - резидентами України кредитів (позик) під державні гарантії для виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави" набула чинності з 25 жовтня 2018 року.

"Відсоткова ставка за кредитами (позиками) у національній валюті не може перевищувати більше ніж на 4 відсотки облікову ставку Нацбанку України", - йдеться в постанові.

Попередня редакція Умов передбачала залучення суб'єктами господарювання кредитів (позик) з відсотковою ставкою за кредитами (позиками) у національній валюті, що не перевищує 19 відсотків річних.

Читайте також: У Нацбанку заявили про тенденцію до зменшення нової пропозиції житла в Україні

Раніше в Секретаріаті Кабінету міністрів дане рішення пояснили створенням сприятливих умов для реалізації програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-