У "Богдані" вимагають надати переваги українським виробникам транспорту

У "Богдані" вимагають надати переваги українським виробникам транспорту

769
Ukrinform
Виробник автобусів корпорація "Богдан" вимагає на законодавчому рівні встановити чіткі критерії для закупівлі транспорту за віком та технічним станом.

З відповідною заявою виступила корпорація "Богдан".

"Лобіюючи купівлю списаного європейського громадського транспорту, що був на колесах декілька десятиліть, окремі активісти ставлять під загрозу життя і здоров'я пасажирів. Заборону на закупівлю аварійного металобрухту треба прописати на законодавчому рівні, встановивши чіткі критерії для транспорту за віком та технічним станом", - йдеться у заяві.

В корпорації пропонують законодавчо закріпити технічні вимоги до громадського транспорту. А при закупівлі транспорту - надавати перевагу українським виробникам, які змагатимуться на відкритих прозорих тендерах.

"Це дозволить повертати кошти, вкладені у закупівлю автобусів і тролейбусів, у державний та міський бюджети, спрямовувати їх на розвиток інфраструктури, підвищення зарплатні. Це допоможе відродити українське машинобудування, забезпечити зростання робочих місць та зарплатні", - наполягають в "Богдані".

Читайте також: Представник General Electric агітує за локальну співпрацю в Україні

Як повідомлялось, 28 березня 2018 року у м. Луцьк працівники Автоскладального заводу №1 ПАТ "АК "Богдан Моторс" вийшли на мітинг під стіни міської ради з вимогами підтримати вітчизняного виробника та відмовитися від придбання вживаних тролейбусів зі Швейцарії. ДП "Автоскладальний завод №1 "АТ "АК "Богдан Моторс" є ключовим підприємством у складі Корпорації Богдан, воно здатне виробляти автобуси малого, середнього, великого і надвеликого класів і тролейбуси різних модифікацій. Виробничі потужності заводу на початок 2014 року складали 2200 одиниць транспорту, до 2020 року заплановано збільшення потужності до 6000 автобусів та тролейбусів на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-