"Нова Пошта" підняла тарифи

"Нова Пошта" підняла тарифи

1385
Ukrinform
ТОВ «Нова Пошта» з 25 жовтня 2018 року збільшило в середньому на 2-5 грн тарифи на основні послуги.

Про це повідомляється на сайті поштового оператора.

«З 25 жовтня 2018 року «Нова Пошта» змінює кілька тарифів. Зокрема, на 5 грн збільшується вартість відправки посилок з відділення до відділення вагою до 30 кг, а також за адресою. На 0,5 грн зростає доплата за 1 кг вантажів вагою понад 30 кг при доставці по Україні. Доставка вантажів по місту і області залишається без змін», - йдеться в повідомленні.

Директор «Нова Пошта» Олександр Бульба зазначив, що компанії довелося трохи змінити тарифи з урахуванням впливу інфляції і зростання цін на паливо, щоб утримати якість послуг і продовжувати інвестувати в розвиток мережі.

«Ми підвищуємо тарифи лише на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато в нашому бізнесі, виросли на 8 грн за літр у той же період. Щоб зберегти і покращити якість доставки, ми змушені незначною мірою змінити тарифи», - підкреслив Бульба.

Читайте також: Нову логістичну мережу Укрпошти розробить відома мережа компаній

У повідомленні також наголошується, що «Нова Пошта» відкриває понад 40 відділень на місяць.

З 21 жовтня майже 400 відділень «Нова Пошта» тепер працюють 7 днів на тиждень без вихідних у різних містах. Серед міст, в яких відділення «Нова Пошта» запрацювали по неділях, - не тільки Київ та міста в Київській області, а й інші населені пункти. Зокрема, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, Хмельницький, Мукачево та Ужгород.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-