До України їде офіційна торгова місія з 12 великих компаній США

До України їде офіційна торгова місія з 12 великих компаній США

3072
Ukrinform
Наприкінці жовтня з метою пошуку цікавих інвестиційних можливостей до України вирушає Перша офіційна торгова місія, яка включатиме 12 великих американських компаній.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку за підсумками зустрічі першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва із заступником міністра міжнародної торгівлі США Гілбертом Капланом.

«Наприкінці жовтня з метою пошуку цікавих інвестиційних можливостей до України вирушає Перша офіційна торгова місія, яка включатиме 12 великих американських компаній. Вони ставлять за мету знайти для себе в Україні вигідні можливості для інвестиції, зокрема із застосуванням приватизації як одного з механізмів», - поінформував Каплан.

Він також підкреслив, що це - перша сертифікована (офіційна) торгова місія з США до України і закликав українських колег якнайкраще прийняти американські компанії в Україні.

Степан Кубів у свою чергу зазначив, що зараз в Україні є багато малих підприємств, які вже успішно приватизовуються через систему державних аукціонів Прозорро.Продажі. "Але я хочу звернути увагу американського бізнесу на великі об'єкти, приватизація яких за новими правилами, лише починається. Ми пропонуємо приватним інвесторам підприємства енергетичної сфери, а також великі інфраструктурні та промислові компанії", - акцентував урядовець.

Читайте також: Уряд має намір зберегти в 2019 році програми підтримки агросектору - Гройсман

Під час зустрічі також було обговорено посилення співпраці американської та української торговельних палат та інші питання торговельно-економічної співпраці, зокрема, потенціал співпраці щодо заміщення імпортних російських товарів на ринку України, зокрема промислові товари, інноваційну продукцію та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-