В Україну прибули ще 7 локомотивів General Electriс

В Україну прибули ще 7 локомотивів General Electriс

Укрінформ
Ще 7 локомотивів General Electric прибули до порту Чорноморськ. Локомотиви відправлять на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування.

Про це повідомляє галузева газета "Магістраль".

"Ще 7 локомотивів General Electriс прибули до порту Чорноморськ. Сьогоднішній ранок розпочався з вивантаження тепловозів із судна. Вони, як і 8 попередніх, попрямують на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за контрактом перша партія тепловозів TE33A серії Evolution виробництва General Electric складається з 30 одиниць.

«Компанія поставила загалом вже 15, решта, як і передбачає контракт, надійдуть у першому кварталі 2019 року. Задіємо їх до перевезень на півдні країни - вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях», - цитує видання в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

Кравцов також наголосив на екологічності нових тепловозів.

«Залізничний транспорт прагне бути «зеленим» видом. Оновлення тягового рухомого складу більш екологічними локомотивами GE забезпечить збільшення перевезень і зменшення викидів в атмосферу порівняно з існуючими тепловозами», - зауважив Кравцов.

Читайте також: Тариф на перевезення агропродукції: Укрзалізниця має право на справедливість - депутат

Наразі продовжується процес сертифікації тепловозів.

Після отримання сертифікату відповідності для прийому в експлуатацію, орієнтовно в листопаді, локомотив GE здійснить пробіг 150 км по залізничній мережі України. Потім локомотиви будуть задіяні в перевезеннях. Сертифікацію здійснює орган із сертифікації продукції вагонобудування ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування».

Як повідомлялось, перший етап співпраці з GE передбачає локалізацію в Україні на рівні 10%. Поступово рівень локалізації в Україні буде доведений до 40%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-