Двадцять українських компаній представлять проекти на інвестфорумі у Канаді

Двадцять українських компаній представлять проекти на інвестфорумі у Канаді

573
Ukrinform
Проекти 20 українських компаній будуть представлені на першому канадсько-українському інвестиційному форумі. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

"У Торонто (Канада) у межах святкування річниці дії Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) відбулося урочисте відкриття першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow. Протягом 23-24 жовтня у межах інвестиційного форуму будуть представлені проекти 20 українських компаній в таких чотирьох ключових галузях, як інфраструктура, природні ресурси, сільське господарство та інформаційно-комунікаційні технології", - йдеться у повідомленні.

Проекти були попередньо схвалені канадською компанією Crossways MK Consulting Inc. та українським офісом SP Advisors.

Зокрема, інфраструктурні проекти представлять Galnaftogaz Retail (торгівля паливом), AVELANA Gold (золотодобувна і гірнича компанія), Energy Privatization Projects (розподіл електроенергії та генерація), UMG Investments (виробник високоякісного вапняку) та TIU Canada (оператор ринку відновлюваних джерел в Україні).

Окрему увагу буде приділено приватизаційним можливостям України.

У відкритті форуму взяла участь українська делегація на чолі з віце-прем’єр-міністром - міністром економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим. До її складу увійшли заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, в. о. голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров, голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв та інші.

У заході взяли участь понад 150 учасників - представників бізнесу та державного сектору з обох країн, які високо оцінили проміжні результати співпраці, а також висловили зацікавлення у поглибленні партнерства.

Читайте також: Кубів сказав, у яких напрямках може розширитись співпраця України та США

Як повідомлялося, канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) - це 5-річна (2016-2021 роки) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-