Переробні філії зернової корпорації України пройшли сертифікацію ISО

Переробні філії зернової корпорації України пройшли сертифікацію ISО

509
Ukrinform
Переробні філії Державної продовольчо-зернової корпорації України пройшли сертифікацію на відповідність вимогам ISO.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

"Відповідно до Закону Україні "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" переробні підприємства Державної продовольчо-зернової корпорації України завершили процес сертифікації на відповідність вимог ISО 22000:2007 "Системи управління безпечністю харчових продуктів", - йдеться у повідомленні.

У зерновій корпорації наголосили, що впровадження системи НАССР на переробних філіях гарантує високу якіст продукції за рахунок систематичного контролю на всіх стадіях виробництва у відповідності з міжнародними нормами. 

"Це дозволить підприємствам зміцнити довіру споживачів, замовників і органів нагляду, покращити ділову репутацію та імідж філій, розширити мережу споживачів переробної продукції (борошна, пластівців, комбікормів та висівок) та вийти на міжнародні ринки", - наголосили в держкорпорації.

Читайте також: Фонд держмайна скасував наказ про приватизацію зернової корпорації

Наступним кроком в ДПЗКУ планують впровадити систему НАССР на елеваторах, що зможе гарантувати безпеку українського зерна при зберіганні та транспортуванні.

Система керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок) є одним із найнадійніших засобів захисту споживачів. Вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка, дає змогу виявляти усі критичні умови, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усувати їх і контролювати. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-