Гройсман: Ми стали серйозним гравцем на ринку авіаперевезень

Гройсман: Ми стали серйозним гравцем на ринку авіаперевезень

Укрінформ
Україна стає серйозним гравцем на європейському ринку авіаперевезень, і в цьому контексті важливо посилити роль столичного аеропорту «Бориспіль» як регіонального хаба та опрацювати спільно з міжнародними партнерами можливості розвитку регіональних аеропортів.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної урядової наради, присвяченої ситуації в авіагалузі, підсумкам роботи за 9 місяців року та перспективам на наступний рік, повідомляється на Урядовому порталі.

«Це серйозний крок вперед, і ми стали серйозним гравцем на ринку авіаперевезень. І нам потрібно підсилювати це, відкривати для українців світ і робити його доступним. Це завдання, яке я поставив», - сказав Гройсман.

За даними Державної служби статистики, у транспортному сегменті саме галузь авіаперевезень демонструє стабільне зростання. За 9 місяців поточного року проти січнем-вереснем 2017 року зростання склало 15,5%. До кінця року абсолютний показник пасажиропотоку очікується на рівні близько 20 млн пасажирів.

За словами глави уряду, вже сьогодні третина авіаперевезень – це транзитні пасажири, які обирають Київ місцем пересадки, і це добрий знак для реалізації «хабової» стратегії.

Читайте також: Омелян сподівається, що в Україну прийде більше американських авіакомпаній

«Одночасно важливий і розвиток регіональних аеропортів. Одеса, Львів, Харків, Херсон – там так само зростає пасажиропотік. Нам треба робити глобальну програму їх розвитку. Буду пропонувати конкретні проекти розбудови летовищ міжнародним партнерам. Держава, міжнародні установи і муніципалітети – разом можемо зробити програми розвитку і дати там нову якість обслуговування. Українці це відчують», - сказав Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-