Цьогоріч НБУ направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції у банках

Цьогоріч НБУ направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції у банках

Укрінформ
Національний банк України за січень-вересень 2018 року направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції клієнтів банків та небанківських фінансових установ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«За 9 місяців 2018 року Національний банк надіслав Службі безпеки України інформацію стосовно 36 банків та 8 небанківських фінансових установ: за результатами перевірок з питань фінансового моніторингу надіслано 29 листів з інформацією про підозрілі фінансові операції клієнтів банків на загальну суму понад 54,5 млрд грн, 68,1 млн дол США, 9,4 млн євро. За результатами валютного контролю з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю надіслано 11 листів про великомасштабні операції клієнтів банків щодо фінансових операцій на загальну суму більше 58,8млн грн, 315,2 млн дол. США, 1,6 млн євро, 57,2 млн руб», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Ринок фінпослуг: регулятори закликають Раду підтримати проект про зміни

Також упродовж 9 місяців 2018 року Національним банком було надіслано п'ять повідомлень про підозрілі фінансові операції до Національного антикорупційного бюро України. Здебільшого надана правоохоронним органам інформація стосувалась проведення клієнтами банків фінансових операцій, характер або наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов'язані з виведенням капіталів, легалізацією кримінальних доходів, конвертацією (переведенням) безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, уникненням оподаткування тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-