Канада прагне розвивати торгівлю з Україною - міністр

Канада прагне розвивати торгівлю з Україною - міністр

Укрінформ
Канада рішуче налаштована використати Угоду про вільну торгівлю для розвитку економічних відносин з Україною.

Про це заявив міністр міжнародної торговельної диверсифікації Канади Джим Карр, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною покращить економічну ситуацію та створить робочі місця в обох країна. Канада рішуче налаштована продовжувати співпрацю з Україною для покращення торговельних та інвестиційних можливостей канадських і українських підприємств, аби вони мали змогу краще конкурувати на світових ринках”, - сказав Карр.

У його відомстві зауважили, що в п’ятницю в Оттаві пройде перша зустріч Спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. “Під час зустрічі представники Канади та України обговорять прогрес імплементації Угоди для подальшого підвищення торговельних можливостей у таких важливих секторах, як аерокосмічний, сільськогосподарський і видобувний”, - зазначили у Міністерстві міжнародної торговельної диверсифікації.

Читайте також: Кубів обговорив у Канаді допомогу українському бізнесу

У Карра додали, що учасники комісії також погодять правила для майбутніх подібних зустрічей. “Ці засідання оцінять успіхи впровадження угоди, звернувши особливу увагу на зменшення торговельних подразників та скорочення бюрократії. Канада віддана підтримці України у її становленні як більш безпечної, стабільної та успішної держави”, - наголосили у міністерстві.

Як повідомляв Укрінформ, українську делегацію в Оттаві очолює перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, який вже встиг провести в Канаді низку зустрічей, зокрема із міністром міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо та членами міжпарламентської групи дружби. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-