За підтримки ЄС Італія отримає 60 мільйонів євро на інноваційний бізнес

За підтримки ЄС Італія отримає 60 мільйонів євро на інноваційний бізнес

Укрінформ
Європейський інвестиційний фонд та СRB, один з провідних італійських банків, підписали гарантійну угоду щодо виділення кредитного портфеля в обсязі 60 млн євро для полегшення доступу до фінансування малих та середніх підприємств в Італії. 

Ця угода укладена в рамках Інвестиційного плану для Європи, який ще називають «Планом Юнкера», за прізвищем Президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера. 

Як очікується, виділеним інвестиційним портфелем скористаються близько 75 італійських компаній.

Як зазначив з цього приводу Єврокомісар з питань досліджень, науки і інновацій Карлос Медас, «в Італії завдяки «Плану Юнкера» вже мобілізовано понад 50 мільярдів євро додаткових інвестицій, що робить країну другим за розміром бенефіціаром плану в абсолютних показниках для прямої користі італійського бізнесу та італійського народу».

Італія не є єдиною країною ЄС, яка отримує доступ до згаданих інвестиційних фондів. Сьогодні ж Єврокомісія оголосила про рішення надати Франції інвестиційні кредити на суму 300 мільйонів євро, в рамках «Плану Юнкера». Ці гроші також будуть спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу. Як очікується, ними протягом наступних кількох років скористаються близько 3000 французьких підприємств. 

Читайте також: ЄС підпише угоду про вільну торгівлю з Сінгапуром

Рішення щодо створення Європейського фонду стратегічних інвестицій Єврокомісія ухвалила у січні 2015 року. Фонд створювався у тісній співпраці з Європейським інвестиційним банком і за обсягами мав сягати 315 мільярдів євро інвестицій у приватний та громадський сектори Європейського Союзу. Станом на сьогодні, в ході реалізації інвестиційного «Плану Юнкера» ці показники вже були перевищені, і сягнули 335 мільярдів євро.

За даними європейської статистики, вже на цьому етапі реалізації «План Юнкера» збільшив ВНП Євросоюзу на 0,6%, і має призвести до його зростання на 1,3% до 2020 року. Дві третини з суми інвестицій у 335 мільярдів євро надходять від європейського приватного сектору. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-