НБУ з січня по вересень виявив 55 нелегальних обмінників

НБУ з січня по вересень виявив 55 нелегальних обмінників

Укрінформ
Національний банк України за січень-вересень 2018 року здійснив 787 перевірок пунктів з обміну валюти і виявив, що 55 обмінників працювали нелегально.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Національний банк України за 9 місяців 2018 року провів 787 перевірок структурних підрозділів небанківських фінансових установ (НФУ) з питань дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій», - йдеться в повідомленні.

Основними недоліками, які були виявлені у ході перевірок, - це проведення валютно-обмінних операцій без відповідного документального оформлення та виявлення значної невідповідності між обсягами готівкових коштів у касах обмінників та бухгалтерськими звітними документами.

За даними НБУ, середньомісячні обсяги валютно-обмінних операцій по одному обмінному пункту зросли з 40-50 доларів США (у 2016 році) до 6 тисяч доларів США - у 2018-му.

Читайте також: НБУ: Високі ціни на енергоносії - основна перепона для розвитку підприємств в Україні

Загалом за 9 місяців 2018 року уповноваженими працівниками Національного банку було виявлено 55 пунктів обміну валют, які працювали нелегально у м. Києві, в Закарпатській, Харківській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській та Дніпропетровській областях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-