Голова правління ПриватБанку: Питання приватизації фінустанови - більше політичне

Голова правління ПриватБанку: Питання приватизації фінустанови - більше політичне

Укрінформ
Іноземний інвестор зацікавиться українськими банками, коли політична та економічна ситуації в країні будуть стабільними та прогнозованими.

Про це в інтерв'ю виданню "Українська правда" сказав голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

«Кілька місяців тому я зустрічався з одним із західноєвропейських банкірів. Він говорив, що інвестори ретельно стежать за розвитком подій на українському банківському ринку і зацікавлені в участі у приватизації одного з українських державних банків. Він не вказав якого, тому не будемо поспішати. Думаю, що питання приватизації Приватбанку - більше політичне. Якщо політична й економічна ситуації в країні будуть стабільними та прогнозованими, іноземний інвестор зацікавиться українськими банками», - сказав Крумханзл.

Він зазначив, що поки досить складно відповісти на питання, хто саме може стати потенційним інвестором ПриватБанку.

«Основним гравцем тут буде Мінфін, який визначатиме стратегію продажу і встановлюватиме умови приватизації. Зараз вони мені невідомі. Моє завдання як голови правління - підготувати банк до продажу. На момент, коли дійде справа до приватизації, він повинен бути в якомога кращому стані і максимально цікавий та привабливий для реального інвестора. Я переконаний, що з нинішньою командою ми спроможні виконати поставлені цілі», - зауважив голова правління ПриватБанку.

Читайте також: Доходи держбюджету зросли на 15,2% - Мінфін

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2016 року держава була змушена націоналізувати ПриватБанк і вкласти майже 140 мільярдів гривень ( 5 мільярдів доларів США), щоб уникнути його банкрутства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-