У Миколаєві будують танкер-хімовоз на замовлення голландської компанії

У Миколаєві будують танкер-хімовоз на замовлення голландської компанії

Укрінформ
На Чорноморському суднобудівному заводі компанії «Smart Maritime Group» у Миколаєві триває будівництво танкера-хімовоза на замовлення голландської компанії.

Про це повідомили в прес-службі компанії «Smart Maritime Group», до якої належить ЧСЗ 

«На Миколаївській верфі Смарт Мерітайм Груп триває будівництво танкера-хімовоза на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V. Вартість контракту складає більше 145 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі вже сформовано більше половини циліндричної частини корпусу. На стапельній позиції поточно-позиційної лінії верфі зістиковано п'ять з восьми блоків циліндричної частини корпусу (вантажна зона з танками для перевезення наливних вантажів). Незабаром до формованого корпусу буде пристикований ще один блок.

Одночасно йдуть роботи по формуванню носового і кормового країв танкера, насиченню трубопроводами, установці леєрного огородження і кнехтів, закінчується складання основи під кран. Всі виконані роботи перевіряє відділ технічного контролю верфі і приймає представник регістра.

Читайте також: Єдиний в Україні криголам "Капітан Білоусов" відремонтують

Як повідомлялося, для голландської компанії VEKA на СМГ влітку заклали два танкери: «Nevada» на Херсонській верфі і «Nebraska» - на Миколаївській. Згідно з умовами контракту, СМГ виготовить корпуси, пофарбує їх, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів і палубного насичення. Довжина кожного корпусу - 110 м, ширина - 13,5 м, маса - 1200 т, вантажомісткість - 5320 т. Термін будівництва одного судна - 11,5 місяців.

ЧСЗ входить до Smart Maritime Group (SMG) - найбільшого суднобудівного холдингу України. Він об'єднує два суднобудівних підприємства України - Чорноморський та Херсонський суднобудівні заводи.

Фото: сайт Smart Maritime Group

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-