Уряд спростив процедуру ліцензування для малих виробників виноробної продукції

Уряд спростив процедуру ліцензування для малих виробників виноробної продукції

673
Ukrinform
Кабінет міністрів прийняв постанову, яка спростить процес отримання ліцензій для малих виробників винопродукції. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що раніше малому виробнику для отримання ліцензії потрібно було разом з іншими документами подати атестат виробництва, підготовка якого займала додатковий час. А з прийняттям цієї постанови виробнику замість атестації виробництва потрібно подати до Держпродспоживслужби відповідну декларацію, де зазначається наявність у нього необхідного устаткування для виробництва виноробної продукції. Після цього Державна фіскальна служба у термін, передбачений законодавством, надасть йому ліцензію на власне виробництво.

Як наголошується, спрощення процедури отримання ліцензії забезпечить розвиток малого бізнесу у галузях садівництва, бджільництва та виноградарства, дозволить зменшити монополізацію винного ринку та розширити випуск якісної української конкурентоспроможної продукції, зацікавить сільськогосподарські підприємства у відновленні та розширенні виноградників, насаджень плодово-ягідних культур, збільшенні кількості бджолосімей.

Читайте також: Кабмін присудив премію Рильського перекладачці з давньояпонської Ніні Баликовій

У прес-службі уряду нагадали, що у 2018 році на підтримку розвитку садівництва та виноградарства Кабмін виділив 300 млн грн. За проміжними результатами держпідтримки, на сьогодні створено 1255 га нових насаджень зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур та виноградників. Крім того, створено 1 тис. постійних та 5 тис. сезонних робочих місць у галузі садівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>