В USAID розповіли, як відходи можуть знизити енергозалежність України

В USAID розповіли, як відходи можуть знизити енергозалежність України

413
Ukrinform
Україна спроможна перезимувати і без газу з Російської Федерації, якщо скористається методом спалювання відходів.

Про це розповіла керівник проекту USAID Діана Корсакайте в ефірі ObozTV.

"По-перше, виробляти тепло з біомаси. По-друге, виробляти електрику з біомаси. Це означає, що за допомогою місцевих зелених, чистих лісових або аграрних відходів можна знизити споживання викопних ресурсів для того ж тепла і для тієї ж електрики", - пояснила Корсакайте.

Вона перелічила види ресурсів, які можуть бути використані для спалювання: кукурудза, рапс, відходи від винограду, соняшнику, тирса, гілки, шишки, навіть кісточки вишень або абрикосів.

"В Україні є землі, не дуже придатні для аграрного бізнесу. До восьми мільйонів гектарів такої землі. І вона, як не дивно, може бути використана для вирощування верби, тополі і різних інших швидкозростаючих рослин, які, в свою чергу, можуть бути потім успішно використані в енергетиці", - підсумувала Корсакайте.

Читайте також: Розвиток "зеленої" енергетики в Україні прискорився у 2,4 раза

Як повідомляв Укрінформ, розвиток "зеленої" енергетики в Україні прискорився. В Україні за липень-вересень 2018 року було введено в експлуатацію 160,1 МВт потужностей відновлюваних джерел енергетики, що у 2,4 разу більше за показники аналогічного періоду 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-