Кабмін береться за приватизацію Центренерго

Кабмін береться за приватизацію Центренерго

422
Ukrinform
Кабінет міністрів на засіданні у середу, 3 жовтня, планує розглянути питання умов приватизації ПАТ "Центренерго".

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко у Facebook.

«На засіданні уряду плануємо розглядати питання умов приватизації Центренерго. В цьому питанні ми очікуємо від Фонду державного майна забезпечення максимальної прозорості процесу на всіх етапах приватизації підприємства, конструктивної взаємодії з представниками інвестиційних кіл та систематичного інформування громадян про перебіг процесу», - написав Саєнко.

Він додав, що головна мета залучення інвестора - нові технології, розширення виробництва та створення робочих місць, зростання ефективності роботи цих підприємств та збільшення їх прибутку, що матиме позитивний ефект для економіки країни.

Читайте також: Приватизація в Україні: чим «лякає» вона іноземних інвесторів?

Як повідомлялося, засідання уряду відбудеться 3 жовтня. У порядку денному передбачено затвердження порядку реєстрації паспортних документів іноземців та осіб без громадянства в пунктах пропуску через державний кордон. Урядовці також розглядатимуть проект постанови про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів, затвердять технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>