Інвестиції у регіональні аеропорти: Омелян сподівається на допомогу Світового банку

Інвестиції у регіональні аеропорти: Омелян сподівається на допомогу Світового банку

Укрінформ
Міністр інфраструктури Володимир Омелян звернувся з проханням до Світового банку про надання Україні рекомендацій для залучення іноземних інвесторів у розвиток регіональних аеропортів.

Про це він сказав під час зустрічі з офіційним представником Світового банку, координатором по Україні Карлою Гонзалес, повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, Омелян розповів про бачення українського уряду щодо розвитку мережі регіональних аеропортів та звернувся до Світового банку із проханням надати експертну допомогу для розробки відповідних рекомендацій для України із перспективою залучення іноземних інвесторів.

Карла Гонзалес зі свого боку позитивно відзначила поступ України в реформуванні дорожньої, морської та авіаційної галузей та підтвердила подальшу підтримку Міністерства інфраструктури України з боку Світового банку.

Омелян також розповів про основні здобутки в реформуванні національного транспортного сектору України, подякував Світовому банку за експертну допомогу під час розробки та впровадження інфраструктурних реформ, зокрема, що стосується дорожнього господарства та розбудови мережі автошляхів в Україні.

Міністр інфраструктури позитивно відзначив допомогу Світового банку в підготовці інвестиційного плану для країн Східного партнерства за підтримки Європейської Комісії.

«Цей план має на меті залучення коштів міжнародних фінансових організацій та підготовку інвестиційних проектів у сфері транспорту та інфраструктури відповідно до міжнародних стандартів. Україна очікує на схвалення Плану вже в жовтні поточного року. Інвестиційний план буде важливим інструментом модернізації транспортної системи в Україні», - наголосив український урядовець.

Читайте також: Омелян сподівається, що в Україну прийде більше американських авіакомпаній

Крім того, сторони обговорили перспективи реалізації концесійних проектів в морських портах України, а також розвиток залізничного сектору.

За словами Омеляна, Україна розглядає перспективу будівництва високошвидкісного залізничного сполучення у напрямку ЄС.

«Ми повинні вивести пасажирські залізничні перевезення на принципово новий рівень якості, який забезпечить зростання мобільності людей. Перші напрями, в яких ці технології можуть бути реалізовані, можуть бути між Києвом та Одесою, Києвом та Львовом, а в перспективі ми розглядаємо можливість запровадження швидкісного залізничного сполучення між Україною та ЄС», - сказав він.

Як повідомлялося, Омелян перебуває у США з 24 вересня до 1 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-