Фонд гарантування виставляє на продаж чергові два пули кредитів юросіб

Фонд гарантування виставляє на продаж чергові два пули кредитів юросіб

Укрінформ
Фонд гарантування виставляє на продаж у системі ProZorro.Продажі двадцять шостий і двадцять сьомий пули активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. 

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«У системі ProZorro.Продажі, аукціони з продажу 26-го та 27-го пулів активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудуться 23 та 24 жовтня відповідно. Стартова ціна 26-го пулу - 482 млн грн, а 27-го - 210 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону», - йдеться в повідомленні.

У Фонді гарантування зазначають, що до складу 26-го пулу увійшли права вимоги за 13 кредитами, що перебувають на балансі АТ «Дельта Банк». Середня прострочка - 4 роки. Загальна заборгованість за договорами становить 2222 млн грн. По 12 кредитам тривають судові провадження. 8 кредитів на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стосовно 27-го пулу, то до нього увійшли права вимоги за 83 кредитами, що перебувають на балансі 4 банків: ПАТ «Діамантбанк», АТ «Дельта банк», ПАТ «ВіЕйБі Банк» та ПАТ «ВБР». Середня прострочка - 6 років. Загальна заборгованість за договорами склала 939 млн грн. По 82 кредитам тривають судові провадження. 45 кредитів на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Читайте також: Фонд гарантування минулого тижня продав активи 24 банків на 64 мільйони

У заставі вищезгаданих банків знаходяться майнові права, фінансова порука, нерухомість, обладнання, транспорт. Зокрема, готельний комплекс в Херсонській області, будівля молочного заводу в Одеській області, земельна ділянка в Київській області, незавершене будівництво санаторного комплексу в Закарпатській області, будівлі складу в м. Дніпро.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 18 разів.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу - загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-