Розвиток замість дотацій: Гройсман поставив завдання Насалику

Розвиток замість дотацій: Гройсман поставив завдання Насалику

Укрінформ
Частину суми у розмірі 2,3 мільярда гривень, що була виділена на модернізацію шахт в Україні, у 2019 році, ймовірно, доведеться знову спрямувати на виплату боргів із заробітної плати шахтарям.

Про це під час Години запитань до уряду сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На приватних шахтах собівартість нормальна, а на державних шахтах - вища, ніж ціна вугілля на ринку. Тому виникає різниця собівартості. Вона виникає постійно, через що було втрачено багато можливостей щодо модернізації підприємств вугільної промисловості. У цьому році на покриття такої різниці виділено 1,4 млрд грн", - зазначив Гройсман.

Читайте також: Гройсман висловився щодо безкоштовних порад Супрун у Facebook

Разом з тим, перед міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом стоїть завдання вкладати кошти у розвиток державної вугледобувної промисловості, а не виділяти кошти на дотації.

"На це (розвиток державної вугледобувної промисловості - ред.) ми виділяємо 2,3 млрд грн. Я думаю, головне завдання профільного міністерства - балансувати між різницею собівартості, яка також виникне у наступному році, а також інвестиціями", - сказав Гройсман.

Як повідомлялося, на сьогодні заборгованість перед шахтарями у частині заробітної плати становить 384,1 млн грн. Ця заборгованість виникла внаслідок різниці у собівартості вугілля, поточні виплати здійснюються повністю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-