Порошенко сказав, коли можуть ухвалити закон про податок на виведений капітал

Порошенко сказав, коли можуть ухвалити закон про податок на виведений капітал

Укрінформ
Верховна Рада могла би ухвалити закони про податок на виведений капітал і «Про Національне бюро фінансових розслідувань» ще до виборів, бо це необхідно для поліпшення інвестиційного клімату.

Таку думку висловив Президент Петро Порошенко, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ще до виборів ми б могли ухвалити закон про податок на виведений капітал, який підтримує саме українського виробника. Хоча, чесно кажучи, правильніше його було б назвати "закон про податок на виведення капіталу". Не треба виводити - вкладайте в Україну, бо він стимулює вкладати у виробництво", - сказав глава держави. 

Він додав, що для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні важливі також закони про концесії, про процедуру банкрутства, про бізнес-омбудсмена та про посилення персональної відповідальності працівників контролюючих органів. Окремо Президент наголосив на важливості законопроекту «Про Національне бюро фінансових розслідувань». 

"На жаль, його в парламенті поклали "під сукно", бо нібито він посилює повноваження Президента. Звичайно, мені приємно, що за півроку до виборів є така позитивна оцінка моїх політичних перспектив, я дякую за це, але йдеться про інше – про те, що бар’єри для бізнесу від тиску цілого сонму різних силових органів, правоохоронних органів ми маємо зруйнувати. Це буде чесно по відношенню до українського  бізнесу. І я, шановні народні депутати, не втрачаю надії на підтримку вами цього законопроекту, так необхідного для покращення інвестиційного клімату", - наголосив глава держави.

Читайте також: Мораторій на ринок землі не вписується у європейську стратегію України - Порошенко

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко 4 липня на відкритій зустрічі представників бізнесу з українською владою, підписав подання на внесення законопроекту про податок на виведений капітал до парламенту. 5 липня він уже був зареєстрований на сайті парламенту. Передбачається, що податок на виведений капітал має замінити податок на прибуток.

Національне бюро фінансової безпеки України матиме статус, завдання, повноваження та гарантії незалежності, за аналогією з Європейським агентством з боротьби з шахрайством.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-