Вітренко заявляє, що Нафтогаз не просив уряд продавати ГТС

Вітренко заявляє, що Нафтогаз не просив уряд продавати ГТС

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" наразі не просить уряд продавати 49% акцій оператора української газотранспортної системи (ГТС) міжнародному партнеру.

Про це заявив головний комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

"Нафтогаз наразі не просить уряд продавати українську ГТС. Питанням залучення міжнародного партнера вже протягом майже року займається уряд. Нафтогаз може надавати уряду необхідну інформацію для прийняття рішення в інтересах українського народу, але подавати це як намагання Нафтогазу продати українську ГТС - це огидна маніпуляція", - написав Вітренко.

Він наголосив, що менеджмент Нафтогазу продовжуватиме боротися проти економічної агресії з боку Росії.

"Ми відновлюємо справедливість у питаннях транзиту і поставок газу, перемагаючи Газпром у міжнародному арбітражі. Додаткову огиду викликає той факт, що за кампанією дезінформації проти Нафтогазу стоять як інтереси зовнішнього агресора, так і корупціонерів всередині країни, і вони є фактично спільниками у боротьбі проти не тільки національної компанії", - написав голова Нафтогазу.

Читайте також: У Нафтогазі кажуть, що перестали бути "чорною дірою" в бюджеті

Як повідомили раніше ЗМІ, Нафтогаз начебто направив до Кабміну лист, де просить розглянути можливість продажу 49% акцій оператора української ГТС міжнародному партнеру. У компанії аргументують це потребою збереження доходів від транзиту газу на нинішньому рівні після 2019 року, коли закінчиться дія контракту з російським Газпромом. За даними Нафтогазу, вартість всього пакету акцій становить 14 млрд дол., 49% - 7 млрд відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-