Гройсман — про контрабанду: Бити буду публічно

Гройсман — про контрабанду: Бити буду публічно

Фото
Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає оголошену урядом кампанію "Україна без контрабанди" справжньою війною проти сірих схем і нечесних підприємців та контролерів.

Про це він сказав під час наради за участю керівників митних підрозділів ДФС та представників ділових асоціацій України в Одесі, повідомляє Урядовий портал.

"Всі, хто робить крану біднішою, мають на собі відчути невідворотність змін і нашу принципову позицію. Я оголосив пряму війну цій контрабанді. І це не питання мільярд плюс чи мільярд мінус. Це питання сили країни", - наголосив Гройсман.

За його словами, зростання щоденних платежів становить 1,5 млрд грн. Збільшуються надходження з контейнера по тих групах товарів, які вважаються найбільш чутливими для вітчизняної промисловості. Передусім, ідеться про товари легкої промисловості.

Читайте також: Боротьба з контрабандою: десять викритих схем поповнили бюджет на 12,6 мільярда

"Наше завдання зробити Україну сильнішою. І або ми здатні працювати в цих умовах, або треба робити кадрові ротації і посилення, аби забезпечити тенденцію до зростання. Друзі, завершуйте (грабувати країну). Бити буду публічно", - заявив Гройсман.

Глава Уряду ознайомився з роботою Одеської митниці/ Фото Владислав Мусієнко

Як повідомлялося, Гройсман 10 вересня відвідує Одеську область.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-