МЕРТ закликало Український комітет Міжнародної торгової палати посилити взаємодію

МЕРТ закликало Український комітет Міжнародної торгової палати посилити взаємодію

Укрінформ
Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко закликав Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) до посилення співпраці.

Про це він сказав під час урочистих зборів з нагоди відзначення 20-річчя заснування ICC Ukraine, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вітаю з двадцятиріччям ІСС! Для розвитку економіки це надзвичайно важлива організація і уряд України сприяє її розвитку, у співпраці вдалося освоїти нові ринки для наших товарів... Ми закликаємо ІСС до посилення співпраці з Мінекономрозвитку та іншими міністерствами, зокрема  долучатися до роботи в торгово-економічних комісіях", - сказав Бровченко.

Читайте також: Україна планує експортувати послуги з техобслуговування повітряних суден - МЕРТ

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) - перший національний комітет на території країн СНД, створений у 1998 році. Він об'єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес. ICC Ukraine - неприбуткова, некомерційна організація, уповноважена Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-