У Харкові Укргазвидобуванню відмовили у спецдозволі на користування надрами

У Харкові Укргазвидобуванню відмовили у спецдозволі на користування надрами

Укрінформ
Харківська обласна рада відмовила ПАТ "Укргазвидобування" у наданні спеціального дозволу на Мажарівсько-Південнокобзівську ділянку. 

Про це заявляє прес-служба Укргазвидобування.

"У передостанній день літа на черговому засіданні депутати Харківської облради не надали Укргазвидобуванню погодження надання спеціального дозволу на Мажарівсько-Південнокобзівську ділянку, але ухвалили рішення про погодження надання спеціального дозволу ТОВ «НАЄР Компані» на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, зокрема дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням вуглеводнів (промислова розробка родовищ) на Мажарівській площі", - йдеться у повідомленні.

За даними компанії, саме ця ділянка перетинається з Мажарівсько-Південнокобзівською ділянкою надр, на яку товариство ще у квітні 2018 року направило в Держгеонадра України пакет документів щодо отримання спеціального дозволу. 

"До цього часу рішення щодо надання зазначеного спеціального дозволу товариству відсутнє. У свою чергу, Держгеонадра України направили пакет документів щодо отримання погодження надання зазначеного спеціального дозволу в Харківську облраду листом ще від 25.06.2018 року. На жаль, державна влада найбільших газоносних регіонів України віддає перевагу маловідомим приватним компаніям, а не лідеру газовидобутку України, державній компанії Укргазвидобування", - прокоментували в Укргазвидобуванні.

Читайте також: Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,7%

УГВ заявляє, що його родовища виснажені на понад 70% через десятиріччя експлуатації. "Державна програма передбачає, що товариство щороку отримуватиме 15-20 спецдозволів на нові ділянки для відкриття нових родовищ", - додали у компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-