Кубів заявив про початок нової історії для Карпатського регіону

Кубів заявив про початок нової історії для Карпатського регіону

Укрінформ
Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Декларацію про наміри щодо створення макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Ця стратегія про те, що Європа стає сильнішою, коли є сильними її регіони. Це нові можливості забезпечення конкурентоспроможності, фінансових інструментів, регіональні програми для пріоритетного розвитку країн та проектів: інфраструктурних, екологічних, туристичних наукових, інноваційно-інвестиційних», - прокоментував документ Кубів.

Перший віце-прем'єр-міністр наголосив, що макрорегіональна стратегія передбачатиме відповідність пріоритетним напрямам співробітництва відповідно до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. Таке поєднання має забезпечити розвиток співпраці держав Карпатського краю.

Читайте також: Заарештоване на Луганщині вугілля на 5 мільйонів передадуть у дохід держави

«Сьогодні ми створюємо нову історію для Карпатського регіону. Але маємо попереду багато спільної роботи, бо на основі даного документа маємо сформувати в майбутньому більше можливостей для розвитку наших країн та регіонів, забезпечення високого рівня життя людей», - зазначив Кубів.

Нова макрорегіональна Стратегія ЄС для Карпатського регіону має стати Дорожньою картою сприяння ефективному регіональному розвитку Карпат та можливістю для вирішення спільних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлювальних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, кластерів та інших новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності.

Фото: сайт Мінекономіки

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-