"Ідея Банк" попереджає про активізацію шахраїв, які "допомагають" погодити кредит

"Ідея Банк" попереджає про активізацію шахраїв, які "допомагають" погодити кредит

1703
Ukrinform
ПАТ "Ідея Банк" попереджає про активізацію шахраїв, які видають себе за партнерів банку по кредитуванню.

Про це йдеться в прес-релізі Ідея Банк, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Останнім часом почастішали скарги громадян на шахрайські дії фірм, які, представляючись партнерами "Ідея Банку", вимагали за погодження кредиту оплату", - йдеться в повідомленні.

Схема шахрайства є наступною: зловмисники телефонують фізичним особам і представляються партнерами, посередниками Ідея Банку з видачі кредитів. Для "підтвердження платоспроможності" або "оплати за послуги оформлення кредиту" вони просять потенційних позичальників перерахувати на рахунки фірми-посередника певну суму грошей.

"Якщо раніше зловмисники для таких операцій відкривали рахунки в інших банках, то недавно одна з таких фірм відкрила рахунок в "Ідея Банку"! Це давало можливість шахраям переконати потенційних позичальників - "бачите, ви платите в "Ідея Банк". Рахунок цієї фірми одразу ж заблокував фінансовий моніторинг "Ідея Банку". Але, незважаючи на це, на наступний день знову прийшов платіж на рахунок цієї фірми - гроші не були зараховані та повернулися в банк-відправник. Підкреслюємо, "Ідея банк" і його партнери з кредитування ніколи не беруть оплату за узгодження кредиту", - прокоментував ситуацію член правління "Ідея Банку", директор з ризиків Ростислав Синишин.

Читайте також: Частка проблемних кредитів скоротилася до 55% - НБУ

Із переліком акредитованих кредитних посередників "Ідея Банку" можна ознайомитися на веб-сайті банку. У разі відсутності доступу до інтернету  - можна звернутися з питанням до найближчого відділення "Ідея Банку" або зателефонувати на гарячу лінію банку 0 800 50 20 30.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>