Укргазвидобування сподівається, що арешт з рахунків знімуть

Укргазвидобування сподівається, що арешт з рахунків знімуть

Укрінформ
Рахунки АТ "Укргазвидобування" залишаються заблокованими, в компанії сподіваються на розблокування арешту згідно з рішенням Верховного суду.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Діяльність найбільшої газовидобувної компанії країни залишається заблокованою попри ухвалу Верховного суду України... Незважаючи на цю ухвалу Верховного суду та те, що 31 серпня юристи Укргазвидобування подали до Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України всі необхідні документи для відміни примусового стягнення, виконавчі дії щодо виконання рішення Господарського суду м. Києва від 17.08.2017 року державним виконавцем не зупинені", - йдеться у повідомленні.

Укргазвидобування наполягає на негайному виконанні ухвали Верховного суду та, відповідно, зупиненні вчинення виконавчих дій.

Читайте також: Укргазвидобування цьогоріч сплатило до місцевих бюджетів 678 мільйонів ренти

У компанії повідомили, що 30 серпня 2018 року Верховний суд у провадженні щодо справи № 910 /24412/16 ухвалив зупинити виконання рішення Господарського суду Києва від 17.08.2017 року, за яким було відкрито виконавче провадження та накладено арешт на кошти на всіх рахунках АТ "Укргазвидобування", що повністю заблокувало діяльність Товариства.

"Варто нагадати, що наказ про виконання вищезазначеного рішення Господарського суду м. Києва було видано 16.08.2018 року, а вже наступного ранку, 17.08.2018 року, державний виконавець відкрив виконавче провадження та наклав арешт на кошти на рахунках АТ "Укргазвидобування", - зазначили у компанії.

В АТ "Укргазвидобування" висловлюють сподівання, що в ситуації із зупиненням виконавчих дій державний виконавець буде діяти так само оперативно, як діяв при відкритті провадження та накладенні арешту, "тобто в максимально короткий термін зупинить вчинення виконавчих дій та тим самим виконає норми закону України "Про виконавче провадження".

Як повідомляв Укрінформ, про арешт рахунків Акціонерного товариства "Укргазвидобування" стало відомо 20 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-