Держгеонадра видали цьогоріч понад 200 спецдозволів на користування надрами

Держгеонадра видали цьогоріч понад 200 спецдозволів на користування надрами

Укрінформ
Державна служба геології та надр України з початку року видала 232 бланки спеціальних дозволів на користування надрами, з них 48 - для  геологічного вивчення корисних копалин.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Так, згідно з даними Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності у період з 2 січня по 29 серпня 2018 року видано 232 бланки спеціальних дозволів на користування надрами (надання, продовження строку дії, внесення змін, переоформлення)", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, для геологічного вивчення корисних копалин, у тому числі і дослідно-промислової розробки, видано 48 бланків спецдозволів. Ще 184 видані на видобування корисних копалин.

«У 2017 році ми погодили більше 700 спеціальних дозволів та угод про умови користування надрами, 557 дозволів видано з метою видобування корисних копалин, 232 дозволи стосуються геологічного вивчення корисних копалин, у тому числі й дослідно-промислової розробки», - додав т. в. о. голови відомства Олег Кирилюк.

Зазначається, що Держгеонадра за 7 місяців діяльності в 2018 році спрямувала до державного бюджету 500 млн гривень, або 80% річного плану. 

Читайте також: Держгеонадра виставляє на аукціон 12 родовищ

Як повідомляв Укрінформ, Держгеонадра 27 грудня 2018 року проведуть третій відкритий аукціон, на який виставлено 12 ділянок з покладами мінеральних вод, пісковику, вапняку, графіту, вугілля. У надрокористувачів є можливість подати заявки на торги до 12 листопада. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-