Польська PGNiG за півроку поставила в Україну 220 мільйонів кубів газу

Польська PGNiG за півроку поставила в Україну 220 мільйонів кубів газу

Укрінформ
Польська нафтогазова компанія PGNiG у першому півріччі цього року поставила в Україну 220 млн куб. м газу і планує продовжувати експорт палива.

Про це заявив заступник голови правління компанії з питань торгівлі Мацей Возняк, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“PGNiG у першому півріччі 2018 року поставила в Україну 220 млн куб. м газу. Це трохи менше, ніж торік, але ми очікували більшої турбулентності після рішення арбітражу між Газпромом і Нафтогазом”,- заявив Возняк.

Він зазначив, що компанія до кінця року очікує на стабілізацію ситуації і “веде переговори щодо чергових контрактів на постачання газу (в Україну - ред.)”.

Торік польська PGNiG поставила в Україну понад 700 млн куб. м газу.

Читайте також: Польща хоче відмовитися від російського газу після запуску Baltic Pipe

Як повідомлялося, Стокгольмський арбітражний суд 28 лютого 2018 року зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" $4,63 млрд за недопостачу узгоджених об'ємів газу для транзиту. З урахуванням того, що раніше суд підтвердив борг української сторони за постачання газу у розмірі $2,018 млрд, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" має доплатити "Нафтогазу" $2,56 млрд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-