Укрзалізниця цьогоріч збільшила обсяги контейнерних перевезень на 41% - Кравцов

Укрзалізниця цьогоріч збільшила обсяги контейнерних перевезень на 41% - Кравцов

Укрінформ
Укрзалізниця в січні-липні 2018 року збільшила на 41% обсяги перевезень контейнерів у складі контейнерних поїздів порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. 

За його словами, таких результатів компанії вдалося досягти завдяки запуску цього року п'ятьох нових контейнерних маршрутів.

«Контейнерні перевезення – найбільш інтенсивно зростаючий вид перевезень, який дозволяє забезпечити швидкість, надійність доставки вантажів та регулярність рейсів. І на ці перевезення є попит, тому вже цього року запустили п’ять нових контейнерних маршрутів: Китай – Казахстан – Росія – Україна – Словаччина, Київ-Ліски – Чорноморська, Одеса-Порт/Чорноморська – Рожнятів, Харків-Ліски – Чорноморська та Одеса-Порт – Дніпро-Ліски. Саме завдяки новим маршрутам нам вдалося більш ніж на 40% збільшити обсяги контейнерних перевезень у складі контейнерних поїздів», – зазначив Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, з початку року в складі контейнерних поїздів перевезено 57 688 контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ). Зокрема, з початку курсування поїзда за маршрутом Київ-Ліски – Чорноморська та зворотно в його складі перевезено 5311 ДФЕ, за маршрутом Китай – Словаччина та зворотно – 2952 ДФЕ, за маршрутом Рожнятів – Одеса-Порт/Чорноморська та зворотно – 3253 TEU.

Читайте також: Претензії металургів щодо нестачі вагонів безпідставні - Укрзалізниця

Окрім того, за 7 місяців 2018 року контейнеропотік поїзда комбінованого транспорту «Вікінг» збільшився на 42% – до 6208 ДФЕ, поїзда ZUBR — на 41% (1376 ДФЕ), Нижньодніпровськ – Одеса/Чорноморська та зворотно - на 45% (4960 ДФЕ). 

За маршрутом Румунія – Тольятті – Румунія перевезено 3358 ДФЕ, Одеса – Київ-Ліски («Хрещатик») — 1127 ДФЕ, Одеса – Дніпро-Ліски («Дніпровець») 2714 ДФЕ, Одеса-Хмельницький («Поділля») — 1145 ДФЕ та Одеса – Харків-Ліски — 3720 ДФЕ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-