Одеський припортовий завершив І півріччя з чистим прибутком у майже 247 мільйонів

Одеський припортовий завершив І півріччя з чистим прибутком у майже 247 мільйонів

Укрінформ
ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) завершило роботу в першому півріччі 2018 року з чистим прибутком у розмірі 246,79 мільйона гривень, тоді як за аналогічний період минулого року мало збитків більш як на 108 мільйонів гривень. 

Про це сьогодні розповів кореспонденту Укрінформу заступник директора заводу Володимир Вакеряк.

"Колектив ОПЗ перейшов на роботу за давальницькою схемою з 2017 року, виручка тоді  скоротилася на 2,3% - до 723 мільйонів 920 тисяч гривень, а валовий прибуток - на 7,7%, до 120 мільйонів 680 тисяч гривень. А протягом січня-червня поточного року завдяки зростанню інших операційних доходів підприємство отримало операційний прибуток обсягом понад 296 мільйонів гривень", - зазначив Вакеряк.

За його словами, поточна кредиторська заборгованість заводу за довгостроковими зобов'язаннями за товари, роботи і послуги на середину цього року становила 7,15 млрд гривень порівняно з 7,54 млрд гривень на початок року при вартості основних засобів у 3,67 млрд гривень і валюті балансу в 5,33 млрд гривень.

Читайте також: "Тарифна" комісія призначила перевірку постачання газу на Одеський припортовий

Орієнтовно всередині вересня завод відновить випуск продукції, отримуючи сировину за давальницькою схемою від компанії  "Ліберті Газ", що перемогла в конкурсі ОПЗ на давальницьку переробку газу на потужностях підприємства, уточнив Вакеряк.

Наразі завершуються ремонтні роботи на деяких газопроводах, підсумував заступник директора підприємства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-