Суд повернув державі майновий комплекс Одеського комбінату хлібопродуктів

Суд повернув державі майновий комплекс Одеського комбінату хлібопродуктів

Укрінформ
Господарський суд Одеської області задовольнив позов прокуратури Одещини в інтересах держави і повернув їй право власності на майновий комплекс Одеського комбінату хлібопродуктів вартістю 270 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури.

"Господарським судом задоволено позов прокуратури до відповідачів - публічного акціонерного товариства і приватного нотаріуса, що полягав у визнанні права власності на майно за державою, а також визнання незаконними і скасуванні рішень про державну реєстрацію права приватної власності на це майно за приватним підприємством. Зокрема, суд визнав незаконними дії нотаріуса, яка зареєструвала за ПАТ (продовольчо-зернової сфери) право власності на майновий комплекс комбінату хлібопродуктів, розташований на вул. Чорноморського козацтва, 20", зазначили в прокуратурі.

Площа комплексу хлібного виробництва, в тому числі шестиповерхової будівлі млина, восьмиповерхового силосного комплексу, семиповерхового складу безтарного зберігання борошна та інших споруд складає майже 26 тисяч кв. метрів

Оціночна вартість майна становить понад 268 мільйонів гривень.

Читайте також: Експерт розповів, чому не зростає валютна виручка від експорту олійних

Суд встановив, що нотаріальні дії вчинено з порушенням повноважень, а саме: за відсутності рішення власника – держави в особі Кабінету міністрів України про зміну правового статусу майнового комплексу.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-