У ДФС заявили про стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень

У ДФС заявили про стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень

Укрінформ
За час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів до державного бюджету перераховано понад 66,7 млрд грн митних платежів. 

Про це зазначив в.о. голови ДФС Мирослав Продан, повідомляє прес-служба ДФС.

"Ми бачимо стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень. Так, порівняно з минулорічними показниками у червні надходження митних платежів зросли на 2,2 млрд грн, у липні - на 5,9 млрд грн. Надходження серпня від митниць на сьогодні на 6,4 млрд грн перевищують минулорічні та на 5,6 млрд грн - червня-липня 2018 року", - сказав Продан.

Читайте також: З 11 вересня діятимуть лише нові бюджетні рахунки для сплати податків - ДФС

За його словами, тільки у серпні до державного бюджету (станом на 27.08.2018) перераховано понад 27,1 млрд грн митних платежів. Виконання графіку надходжень платежів становить 103,6%.

Крім того, в серпні середньоденні надходження митних платежів зросли до 1 млрд 508 млн грн. Це на 59 млн грн перевищує середньоденний показник липня поточного року та на понад 180 млн грн більше, ніж у червні цього року.

В.о. голови ДФС зазначив, що за час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів - з 21 червня по 20 серпня - до державного бюджету перераховано понад 66,7 млрд грн митних платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на більш, ніж 23%, або на 12,6 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-