Україна і Узбекистан обмінялися додатковими дозволами на вантажні автоперевезення

Україна і Узбекистан обмінялися додатковими дозволами на вантажні автоперевезення

Укрінформ
Україна і Узбекистан домовилися про додатковий обмін дозволами на вантажні автомобільні перевезення у 2018 році, а також встановили квоти на здійснення таких перевезень у 2019 році. 

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України за результатами засідання українсько-узбецької змішаної комісії з міжнародних автомобільних перевезень у м. Ташкент.

"Сторони домовилися про додатковий обмін дозволами на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень на 2018 рік: 500 штук для двосторонніх перевезень; 200 штук для транзитних перевезень; 100 штук для перевезення в/з третіх країн", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що після конструктивної дискусії сторони встановили квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень на 2019 рік у такій кількості:

1 700 штук для  двосторонніх перевезень (+700 до попередньої квоти на 2018 рік);

500  штук для транзитних перевезень (+200 до попередньої квоти на 2018 рік);

450 штук для перевезення в/з третіх країн (+150 до попередньої квоти на 2018 рік).

Читайте також: Гройсман пообіцяв розібратися зі скороченням відділень "Укрпошти" у селах

Узбецька сторона поінформувала, що 3 травня 2018 року скасовано додатковий збір за в'їзд та транзит територією Республіки Узбекистан  іноземних вантажних транспортних засобів, які перетинають державний кордон Республіки Узбекистан з Республікою Таджикистан. А з 1 липня 2018 року ділянка автомобільної дороги через перевал Камчик включена до переліку маршрутів, призначених для транзитного проїзду іноземних автомобільних перевізників.

Фото: сайт Мінінфраструктури

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-