Уряд скасував обмеження щодо реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми

Уряд скасував обмеження щодо реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми

Укрінформ
Кабінет міністрів забезпечив безперервний процес реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, які впроваджуються за підтримки Європейського інвестиційного банку. 

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи схвалення відповідної урядової постанови.

"Тепер попередню оплату робіт і послуг для нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення (у рамках  реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми ЄІБ - ред.) можна здійснювати не лише в рамках поточного бюджетного періоду. Ми скасували відповідні обмеження" , - сказав Зубко.

Він додав, що проектні кошти перших двох траншів направлені на розбудову інфраструктури у п’яти регіонах (підконтрольних районах Донецької та Луганської областей, а також Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях). Зокрема, на відновлення та ремонт шкіл, дитячих садочків, лікарень, реабілітаційних центрів; забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем електро-, тепло- і водопостачання тощо. 

"Зараз звертаємось до ЄІБ, щоб розширити у Програмі перелік областей і додати ті, де велика кількість внутрішньо переміщених осіб. В першу чергу для реалізації проектів із забезпечення житлом ВПО та підтримки соціальної інфраструктури – медичних та освітніх закладів», - зазначив Зубко.

Читайте також: Мінрегіон: проект закону має упорядкувати систему держнагляду за діяльністю ОМС

Загальна вартість Надзвичайної кредитної програми, яка впроваджується за підтримки ЄІБ  становить 200 млн євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-