Нафта дорожчає на тлі даних про зниження запасів у США

Нафта дорожчає на тлі даних про зниження запасів у США

Укрінформ
Ціни на нафту в середу підвищуються на тлі даних Американського інституту нафти (API), згідно з якими запаси "чорного золота" в США за минулий тиждень відчутно скоротилися.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Ціна жовтневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures збільшилася на $0, 29 (0,4%) - до $72, 92 за барель. У вівторок контракти подорожчали на $0, 42 (0,58%) - до $72, 63 за барель.

Вартість ф'ючерсу на WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) підвищилася на $0, 33(0,5%) - до $66, 17 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти виросли в ціні на $0, 42 (0,64%) - до $65, 84 за барель.

У центрі уваги ринків в середу опинилися дані API, згідно з якими, за тиждень по 17 серпня комерційні запаси нафти у США скоротилися на 5,2 мільйона барелів, до 405,6 мільйонів барелів. Аналітики чекали скорочення показника всього на 1,5 мільйона барелів.

Читайте також: Ціни на нафту стабільні: трейдери зайняли вичікувальну позицію після заяви США

Тепер ринок чекає аналогічних даних від міністерства енергетики США в середу ввечері. Аналітики чекають зниження рівня запасів в США за звітний тиждень на 1,5 мільйона барелів після зростання на 6,8 мільйона барелів тижнем раніше.

"Інвестори упевнені, що офіційні дані також вкажуть на зниження запасів в США за тиждень", - вважають аналітики ANZ Bank, думку яких приводить агентство Рейтер.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 72,92 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 72,78 долара за барель, що на 15 центів вище за рівень закриття торгів ($72, 63).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-