Митниці цьогоріч із незаконного обігу вилучили товарів на 474 мільйони - ДФС

Митниці цьогоріч із незаконного обігу вилучили товарів на 474 мільйони - ДФС

Укрінформ
Протягом січня-липня 2018 року митницями ДФС виявлено понад 27 тис. митних правопорушень, вартість предметів правопорушень у яких становила 1,3 млрд гривень. 

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Із незаконного обігу вилучено предмети правопорушень вартістю більш як 474 млн гривень. Найчастіше вилучались промислові товари. За вказаний період припинено незаконне переміщення таких товарів на суму понад 236,5 млн гривень. Крім того, вилучено транспортних засобів вартістю понад 115,8 млн грн, продовольчих товарів – 73,5 млн грн, валюти – 48,4 млн грн», – поінформував директор Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС Василь Поїзд.

Зазначається, що за результатами розгляду митницями 20 тис. справ про порушення митних правил накладено штрафів на суму 9,3 млрд грн. Судами за результатами розгляду справ прийнято рішення про конфіскацію безпосередніх предметів правопорушень на суму понад 148,6 млн грн. Також накладено штрафів на суму понад 114 млн грн.

Читайте також: Права інтелектуальної власності: у ДФС заявили про кількість зупинок в оформленні

Як відзначив посадовець, одним із ефективних методів протидії митним правопорушенням на сьогодні є співпраця та обмін інформацією з компетентними органами іноземних держав у рамках взаємної адміністративної допомоги, яка забезпечує попередження і виявлення незаконних експортно-імпортних операцій та фактів несплати до бюджету обов’язкових митних платежів.

«За результатами міжнародної взаємодії за 7 місяців 2018 року порушено майже 400 справ про порушення митних правил на суму 399 млн грн. Крім того, у ході міжнародної співпраці встановлено несплату понад 16,6 млн грн обов’язкових митних платежів», – зазначив Василь Поїзд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-