СЕТАМ продає за 121 мільйон ще один олійний завод у Кропивницькому

СЕТАМ продає за 121 мільйон ще один олійний завод у Кропивницькому

Укрінформ
OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає олійний завод за 121 мільйон гривень у місті Кропивницький, який раніше входив до «Креатив Груп».

Про це Укрінформу повідомили з прес-служби СЕТАМ.

"Продається комплекс нежитлових будівель і споруд, загальною площею 4600.3 кв.м та виробниче обладнання, що знаходяться у Кіровоградській області, м. Кропивницький, проспект Промисловий, будинок 21. Стартова ціна: 121 572 864.82 грн. Дата проведення аукціону: 12 вересня 2018", - йдеться у повідомленні.

Генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов підкреслив, що завод має нове обладнання та вигідне розташування щодо джерел сировини.

Як повідомляв Укрінформ, у Кропивницькому за 63,6 млн грн АТ "Державний ощадний банк України" продає завод з виробництва олії "Сонола", який належав компанії «Креатив Агро» з групи «Креатив». Цілісний майновий комплекс та рухоме майно в кількості 44 позицій, що знаходяться за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, пр-т Промисловий, 19. Аукціон з продажу відбудеться 12 вересня 2018 року з 9 до 18 год.

Раніше прес-служба Ощадбанку повідомляла, що Ленінський районний суд м. Кіровограда 21 червня 2018 року задовольнив позовну заяву Ощадбанку про стягнення на його користь кредитної заборгованості ТОВ «Креатив Агро» в розмірі 8,4 млн дол. США та 28 млн грн з поручителів - фізичних осіб Максима Березкіна та Юрія Давидова. Таким чином, загальна сума кредитної заборгованості групи компаній «Креатив», стягнутої за рішенням судів на користь Ощадбанку з Березкіна та Давидова, сягнула 212,7 млн дол. США, 12,7 млн євро та 255 млн грн.

У лютому 2016 року державні банки Укрексімбанк і Ощадбанк подали позови до суду на агрокомпанію "Креатив" про відшкодування 33,1 млн дол. США  і 57,7 млн грн.

У квітні 2016 року Ощадбанк виграв суд проти групи на 500 млн грн. У травні 2016 року Ощадбанк відсудив 25 млн дол. США у екс-власника Креативу Березкіна. Крім того, у лютому цього року банк вирішив розпродати майно групи компаній "Креатив".

Читайте також: Ощадбанк продає завод із виробництва олії у Кропивницькому

Група "Креатив" у минулому - один із найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займався виробництвом жирів і маргаринів, соняшникової олії і шроту, соєвого шроту та олії, біопаливних пеллет, а також сільським господарством - рослинництвом і тваринництвом.

До серпня 2015 року компанія належала Станіславу Березкіну і Юрію Давидову. У серпні компанія була виставлена на продаж через борги: станом на кінець березня 2015 року борг групи становив 605 млн дол.

ДП "СЕТАМ" створене Міністерством юстиції України для сприяння для примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб. Здійснює реалізацію майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-