Майже 27% працівників отримують зарплату в 10 тисяч і більше - Держстат

Майже 27% працівників отримують зарплату в 10 тисяч і більше - Держстат

Укрінформ
За даними Державної служби статистики, кількість працівників із заробітною платою понад 10 тисяч гривень зросла із 17 відсотків у червні торік до 26,8 відсотка у червні 2018 року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Кількість працівників в Україні, чия заробітна плата перевищила показник у 10 тис. грн, сягнула 26,8%. Такі дані наводить Державна служба статистики України після аналізу нарахованих зарплат за червень поточного року. Минулого року цей показник становив 17%", - йдеться у повідомленні.

Прикметно також, що кількість працівників із мінімальною зарплатнею знизилася до 7,4% з 9% роком раніше. При цьому мінімальна зарплата зросла з 3 200 грн до 3 723 грн. Так само знизилася частка працівників, які отримують зарплати до 4 тис. грн - до 15,4% за підсумками червня проти 24,4% роком раніше. 

При цьому частка працівників із зарплатами 8-10 тис. грн зросла за рік із 9,4% до 11%. 

"Відносно стабільним залишається показник працівників із зарплатами 6-8 тис. грн. За підсумками червня їх було 15,2% проти 15,5% роком раніше", - зазначається у повідомленні.

Читайте також: Член правління “Укрзалізниці” приховав високу зарплату: 36 протоколів - вже у суді

Розмір і розподіл зарплат свідчить про загальну тенденцію щодо позитивної економічної динаміки в державі.

Як уже повідомлялося, економіка України зростає 10 кварталів поспіль. Зростання реального ВВП у другому кварталі поточного року становило 3,6% порівняно з другим кварталом 2017 року.

Одним з факторів зростання стало збільшення обсягів товарного експорту. За перше півріччя зростання цього показника становило 12,7% порівняно з аналогічним показником минулого року. Ключовим для України зовнішнім ринком залишається Євросоюз. Обсяг експорту товарів та послуг до ЄС за підсумками першого півріччя перевищив 11,1 млрд дол. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-