Виробництво цукру в світі повернеться до середньорічного рівня - експерт

Виробництво цукру в світі повернеться до середньорічного рівня - експерт

Укрінформ
Виробництво цукру в світів 2018/2019 МР році має повернутися до середньорічного рівня, а Бразилія переключиться на етанол.

Такий прогноз озвучила керівник аналітичної служби ГК «Sucden» (СНД) Марина Сідак в рамках конференції «Торгівля та Експорт цукру 2018», що відбудеться 30 серпня, інформує прес-служба НАЦУ "Укрцукор".

«Світове виробництво цукру знизиться до 182 млн т, оскільки Бразилія, Пакистан і Європейський Союз більш ніж компенсують рекордні врожаї в Індії і Таїланді», - говорить експерт.

Окрім того, аналітик зазначила, що за останній рік експорт цукру з країн Європи значно зріс, але зростання було обмежене поставками більш дешевого цукру з країн Причорномор'я.

«Після скасування квот восени 2017 року країни ЄС збільшили площі посівів цукрового буряка і в сезоні 2017/18 рр. виробили рекордну кількість цукру. Однак обсяги експорту європейського цукру, незважаючи на їх значне зростання у звітному періоді, не виправдали очікування ринку через посилення конкуренції з країнами Причорномор'я, ринки яких також перебувають в умовах високого виробництва і низьких цін», - прокоментувала Сідак.

Читайте також: Експорт українського цукру в липні знизився майже наполовину - профільна асоціація

Як повідомляв Укрінформ, цьогорічні посівні площі під цукровими буряками становлять 280 тис. га, що на 13% менше, ніж минулого року. За прогнозами асоціації, виробництво цукрового буряку зменшиться орієнтовно на 10% і коливатиметься в межах 13,1 млн т. Відповідно, виробництво цукру становитиме близько 1,75 млн т, що на 17% менше тогорічного показника. В сезоні працюватиме близько 40 цукрових заводів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-