Антирейдерська комісія повернула компанії нерухоме майно - Мін'юст

Антирейдерська комісія повернула компанії нерухоме майно - Мін'юст

Укрінформ
Антирейдерська комісія Міністерства юстиції задовольнила скаргу компанії «Еконія» та скасувала неправомірні реєстраційні дії, які призвели до втрати підприємством нерухомого майна. 

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, інформує прес-служба Мін'юсту.

«Вчора комісія Мін'юсту на своєму засіданні розглянула скаргу компанії «Еконія». Члени комісії дійшли висновку про порушення державними реєстраторами вимог законодавства під час перереєстрації майнового комплексу «Еконії». Сьогодні я підписала відповідний наказ, яким скасована незаконна реєстрація, і в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно вже внесено відповідні зміни та повернуто об'єкт «Еконії», - сказала Сукманова.

За її словами, державний реєстратор здійснив реєстрацію об'єкта нерухомого майна за іншою особою на основі ухвали суду 2007 року, яка містила суттєві розбіжності з ухвалою, розміщеною в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Хоча, як наголосила Сукманова, державний реєстратор мав би це перевірити чи відмовити у такій реєстрації. 

Читайте також: У липні інфляція уповільнилась до 8,9% у річному вимірі - НБУ

Вона додала, що реєстратор також не перевірив факт державної реєстрації прав цього об'єкта нерухомого майна на момент проведення реєстрації, в контексті того, чи не належало це майно іншим особам.

«Цей кейс є ще одним доказом того, що Антирейдерська комісія є ефективним інструментом захисту прав бізнесу. Наші переваги - це швидкі терміни розгляду скарг, а також те, що Мін'юст відразу після рішення відновлює в реєстрі всі права скаржника», - наголосила Сукманова.

Як повідомила раніше заступник міністра, до Комісії Мін'юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації надійшла скарга від «Еконії» на дії державного реєстратора. 

Окрім того, у ЗМІ повідомлялося, що у липні 2018 року група людей увірвалася на прохідну заводу ТОВ ПІІ «Еконія» та заявила про свої права на нерухомість.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-